SG73S1JRTTD1183D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1183D
JLCPCB Part #
C6483771
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS