RN73R1ETTP2321C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2321C25
JLCPCB Part #
C3957334
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS