RK73H1ETTP2261D
MFR.Part #
RK73H1ETTP2261D
JLCPCB Part #
C6182536
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS