RT0402BRD072K03L
MFR.Part #
RT0402BRD072K03L
JLCPCB Part #
C852692
Description
-55℃~+155℃ 2.03kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS