RN73H1JTTD4371F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4371F50
JLCPCB Part #
C4202340
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.37kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS