SG73P1ETTP2050D
MFR.Part #
SG73P1ETTP2050D
JLCPCB Part #
C4223791
Description
-55℃~+155℃ 125mW 205Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS