SG73G2ATTD9760C
MFR.Part #
SG73G2ATTD9760C
JLCPCB Part #
C7310488
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 976Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS