SG73S2ERTTD4420D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4420D
JLCPCB Part #
C7079987
Description
-55℃~+155℃ 442Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS