SG73G2BTTD9760C
MFR.Part #
SG73G2BTTD9760C
JLCPCB Part #
C5910942
Description
-55℃~+155℃ 500mW 976Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS