RK73H2ARTTD1961F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1961F
JLCPCB Part #
C4150663
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS