RN73H2ATTD9653D100
MFR.Part #
RN73H2ATTD9653D100
JLCPCB Part #
C4250902
Description
-55℃~+155℃ 125mW 965kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS