SG73G2ATTD9762C
MFR.Part #
SG73G2ATTD9762C
JLCPCB Part #
C6220757
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS