RN73H2BTTD1130A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1130A05
JLCPCB Part #
C2574512
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS