SG73G2ATTD1601C
MFR.Part #
SG73G2ATTD1601C
JLCPCB Part #
C7076805
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS