SG73G2BTTD1601C
MFR.Part #
SG73G2BTTD1601C
JLCPCB Part #
C6481927
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS