HV73V2BTTD1803F
MFR.Part #
HV73V2BTTD1803F
JLCPCB Part #
C4136038
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS