RK73G1ETTP4020C
MFR.Part #
RK73G1ETTP4020C
JLCPCB Part #
C2581210
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS