SG73S2BRTTD333J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD333J
JLCPCB Part #
C6222123
Description
-55℃~+155℃ 333mW 33kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS