P0805Y2232PBW
MFR.Part #
P0805Y2232PBW
JLCPCB Part #
C3982975
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22.3kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount