RN73H1ETTP7500D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP7500D10
JLCPCB Part #
C4267405
Description
63mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS