RN73R2ETTD1302D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1302D10
JLCPCB Part #
C2607900
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS