RK73H1HTTC73R2D
MFR.Part #
RK73H1HTTC73R2D
JLCPCB Part #
C2578322
Description
-55℃~+155℃ 50mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS