SG73P2ATTD6800D
MFR.Part #
SG73P2ATTD6800D
JLCPCB Part #
C4325617
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS