MOS1CT528R100J
MFR.Part #
MOS1CT528R100J
JLCPCB Part #
C3539400
Description
-55℃~+200℃ 10Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS