RN73H2BTTD1210F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1210F50
JLCPCB Part #
C4100670
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS