SG73S2E1RTTD6200F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD6200F
JLCPCB Part #
C7312431
Description
-55℃~+155℃ 1W 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS