RK73B2BRTTD162J
MFR.Part #
RK73B2BRTTD162J
JLCPCB Part #
C2595541
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS