RN73R2BTTD9530F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD9530F10
JLCPCB Part #
C2552474
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS