RN73R2BTTD9530F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD9530F50
JLCPCB Part #
C2544923
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS