WK73R2JTTE5363F
MFR.Part #
WK73R2JTTE5363F
JLCPCB Part #
C4077476
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS