RK73H2ERTTD5362D
MFR.Part #
RK73H2ERTTD5362D
JLCPCB Part #
C7342795
Description
-55℃~+155℃ 500mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS