SR731JTTD2R05F
MFR.Part #
SR731JTTD2R05F
JLCPCB Part #
C2600004
Description
-55℃~+150℃ 2.05Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS