RK73H2BTTD7681D
MFR.Part #
RK73H2BTTD7681D
JLCPCB Part #
C2578496
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS