RK73G2ARTTD8871C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD8871C
JLCPCB Part #
C7284229
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS