RN73R2BTTD5101B05
MFR.Part #
RN73R2BTTD5101B05
JLCPCB Part #
C4142280
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS