RK73H3ATTE1693F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1693F
JLCPCB Part #
C2581953
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS