RN73R2BTTD9101B05
MFR.Part #
RN73R2BTTD9101B05
JLCPCB Part #
C3997849
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS