RN73H2BTTD2942D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD2942D100
JLCPCB Part #
C2545112
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS