RN732BTTD7063D50
MFR.Part #
RN732BTTD7063D50
JLCPCB Part #
C4345129
Description
-55℃~+155℃ 125mW 706kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS