CRGH1206F178K
MFR.Part #
CRGH1206F178K
JLCPCB Part #
C4209089
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS