RN73R1JTTD9652D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD9652D50
JLCPCB Part #
C2497361
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 96.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS