RN731JTTD1261D50
MFR.Part #
RN731JTTD1261D50
JLCPCB Part #
C4018988
Description
-55℃~+155℃ 1.26kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS