HV732HTTE1006F
MFR.Part #
HV732HTTE1006F
JLCPCB Part #
C3956981
Description
-55℃~+155℃ 100MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS