SG73P1EWTTP512J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP512J
JLCPCB Part #
C4195802
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS