RN732BTTD18R9B25
MFR.Part #
RN732BTTD18R9B25
JLCPCB Part #
C4316243
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS