RK73H2BTTD76R8F
MFR.Part #
RK73H2BTTD76R8F
JLCPCB Part #
C6649485
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS