RN73H1JTTD5300F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5300F25
JLCPCB Part #
C4220869
Description
-55℃~+155℃ 100mW 530Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS