RN73R1ETTP1893F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1893F25
JLCPCB Part #
C2499736
Description
-55℃~+155℃ 189kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS