MOS2CT52R682J
MFR.Part #
MOS2CT52R682J
JLCPCB Part #
C3551837
Description
-55℃~+200℃ 2W 6.8kΩ Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS