HV733ATTE2743D
MFR.Part #
HV733ATTE2743D
JLCPCB Part #
C4252727
Description
-55℃~+155℃ 1W 274kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS